Kontakta oss

Hudiksvall                                    
Magasinsgatan 1 - 824 43
Tel. 010 178 25 00
Fax. 0651-125 01

Epost hudik@kanlas.se
Öppettider
Måndag-Fredag 7.00-17.00

Ljusdal
Bjuråkersvägen 3 - 827 31
Tel. 010 - 178 25 00
Fax 0651-125 01

Epost ljusdal@kanlas.se
Öppettider
Måndag-Fredag 8.00-17.00

Söderhamn
Köpmangatan 16 - 826 30
Tel. 010 - 178 25 00
Fax 0651-125 01

Epost soderhamn@kanlas.se
Öppettider
Måndag-Fredag 8.00-17.00

 

Peter
 

 

Thomas  

Peter Hällberg 
Låstekniker,
010 - 178 25 10
peter@kanlas.se

 

Niklas Jonsson
VD
010 - 178 25 05
niklas@kanlas.se
Thomas Hällberg
Låstekniker, Låssystems administratör

010 - 178 25 02
thomas@kanlas.se
      
Christer Kjell-Erik  
Christer Danielsson
Larmtekniker, Passersystem
010 - 178 25 04
christer@kanlas.se
Anders Tejneflo
Låstekniker,
dörrautomatiker, smed
010 - 178 25 01
anders@kanlas.se
Kjell-Erik Pihlström
Lås & larmtekniker & automatiker
010 - 178 25 03
kjell-erik@kanlas.se
 
 
Mattias

Mattias Persson
Butiksansvarig Hudiksvall
010 - 178 25 06
mattias@kanlas.se

 

Rose-Marie Hällberg      
Ekonom
010 - 178 25 00
rosis@kanlas.se
 

Mikael Ekström

Butik Söderhamn

010 - 178 25 09 

micke@kanlas.se

 

 

 

 

Per-Olov Persson

Butik
010 - 178 25 00
peo@kanlas.se

 

Hans-Olov Jonsson     

Lås & automatiktekniker
010 - 178 25 07
hansa@kanlas.se

   

 

Alla priser visas inklusive moms
Välkommen,

vänligen välj det som passar dig bäst: